Patří k jedněm z nejlepších na českém trhu

Také máte doma malé mlsné jazýčky, které potřebujete motivovat k pití čaje k jídlu a ne limonády? Co takhle zkusit dětský čaj Veltatea ? Patří k jedněm z nejlepších na českém trhu. Barevný obal se známými pohádkovými postavičkami jistě přiměje Vaše malé strávníky alespoň ke zkoušce. A když jednou okusí, jiný již nebudou chtít.

Čaj Veltatea

Udělejte si se svými dětmi čas, usedněte v pohodlí domova k internetu a navštivte náš e-shop s čaji různých příchutí. Víme, jak vybíravé děti dokáží být, ale s čaj Veltatea se nemusíte bát, že Vaše peníze příjdou na zmar. Vaše ratolest si ihned zamiluje ovocný čaj speciálně dětem určený. Je lahodný, krásně voní a po každé, kdy sáhnete po dálším sáčku, se na Vás usměje známá pohádková bytost. V naší nabídce najdete i dárkové balení se známou figurkou z Večerníčku.

Pro děti všechno

Kdo by neudělal vše pro dětský úsměv? Kdo by neudělal vše pro jejich zdraví? S čaj Veltatea se Vám to podaří snadno a levně. Navíc ke každému nákupu od nás obdržíte malý dárek zdarma a to vzorky našich čajů.